Back

Акредитація

Акредитації та асоціації щодо сертифікації персоналу

PECB Ukraine є офіційним представником в Україні глобального органу сертифікації “PECB”. Ми керуємося та отримуємо енергію від системного процесу постійного вдосконалення та професійного розвитку. Як свідчення наших високих стандартів та зобов’язання надавати якісні послуги нашим клієнтам, ми акредитовані низкою органів та є членами багатьох професійних організацій, перелічених нижче.

Акредитований Міжнародним агентством сертифікації (IAS) як орган сертифікації персоналу.

PECB є акредитованим органом сертифікації персоналу Міжнародною службою акредитації (IAS) відповідно до ISO/IEC 17024 - Вимоги до органів, що здійснюють сертифікацію персоналу.

Акредитований ANAB як емітент сертифікатів

PECB акредитований Національною радою з акредитації ANSI (ANAB) відповідно до стандарту ANSI/ASTM E2659-18 Стандартна практика для сертифікаційних програм.

Асоційований член Незалежної асоціації акредитованих реєстраторів (IAAR)

PECB є асоційованим членом Незалежної асоціації акредитованих реєстраторів (IAAR).

Дійсний член Міжнародної асоціації з сертифікації персоналу (IPC)

PECB є повноправним членом Міжнародної асоціації сертифікації персоналу (IPC) та членом-підписантом IPC MLA.

Акредитований член Клубу EBIOS

PECB є організацією-членом (для отримання додаткової інформації натисніть тут) та органом сертифікації, акредитованим Клубом EBIOS для проведення сертифікації навичок менеджерів з управління ризиками EBIOS.

Затверджено ліцензованим партнером-видавцем (LPP) Органом акредитації CMMC

PECB затверджений як ліцензований партнер-видавець (LPP) від CMMC-AB для стандарту сертифікації Моделі зрілості кібербезпеки (CMMC).

Уповноважений дистриб'ютор Ради стандартизації Канади (SCC)

PECB є уповноваженим дистриб'ютором Ради стандартизації Канади (SCC) для маркетингу та продажу стандартів ISO та IEC через свій інтернет-магазин

Акредитований член CPD Certification Service

PECB є членом CPD Certification Service. CPD Certification Service сертифікувала зміст 10 навчальних курсів PECB як такий, що відповідає принципам безперервного професійного розвитку.

Член Ради сертифікації ІТ (ITCC)

PECB є членом Ради з ІТ-сертифікації (ITCC) - неприбуткової організації, яка займається розвитком та просуванням професійних ІТ-сертифікацій.

Член CLUSIF

PECB є членом CLUSIF (Club de la Securité de l'Information Français), Французького клубу інформаційної безпеки.

Член Credential Engine

PECB є організацією, зареєстрованою в Credential Engine.

PECB схвалений CNIL для проведення сертифікації DPO

PECB схвалений Національною комісією з питань інформатики та свобод (CNIL), щоб пропонувати послуги з сертифікації навичок та знань спеціалістів із захисту даних (DPO) на основі схеми CNIL.

Акредитації та асоціації щодо сертифікації систем управління

PECB Україна є офіційним представником в Україні глобального сертифікаційного органу “MSECB”, наші акредитації відображають світове визнання та надійність. Вони показують, що ми пройшли незалежну оцінку як орган сертифікації відповідно до визнаних стандартів для забезпечення неупередженості та компетентності.

Акредитований Міжнародним агентством сертифікації (IAS) як орган сертифікації систем управління.

MSECB акредитований IAS як орган сертифікації систем управління відповідно до вимог ISO/IEC 17021 "Вимоги до органів, що здійснюють аудит та сертифікацію систем управління".

CSA

Як корпоративний член CSA, ми уповноважені надавати незалежні оцінки третьої сторони (рівень 2 STAR сертифікації) в поєднанні з сертифікацією ISO/IEC 27001.

Асоційований член Незалежної асоціації акредитованих реєстраторів (НААР)

MSECB є асоційованим членом Незалежної асоціації акредитованих реєстраторів (IAAR).