+38 (044) 232-20-62 info@pecb.com.ua

28-30 листопада запрошуємо Вас на семінар “Методи аудиту систем корпоративного управління” ААТ (Advanced Auditing Techniques)

Підніміть свою кар’єру на наступний рівень, використовуючи можливості підвищити свою експертність і нові ресурси для спілкування. Курс «Аудит систем корпоративного управління» надасть вам необхідні знання для поліпшення, планування і проведення аудитів в різних організаціях відповідно до найбільш відомими практиками.

Методи аудиту систем корпоративного управління

Курс лекцій з ААТ являє собою унікальну можливість для професіоналів і керівників з усього світу отримати необхідні навички і знання для вдосконалення або початку кар’єри експертів-аудиторів систем менеджменту відповідно
з найбільш популярними практиками, включаючи положення ISO 19011 та ISO / IEC 17021-1. Ці навчальні курси дають можливість познайомитися з провідними експертами для обміну ідеями, створення нових партнерських відносин та досягнення професійного визнання.

Що ви отримуєте від участі?

Курс лекцій з ААТ призначений для того, щоб допомогти професіоналам і керівникам з усього світу впевнено рости, підвищити свої навички та методи проведення аудиту систем менеджменту і посилити роль аудитів та їх вплив на ефективність бізнесу компанії. Більш того, всі, хто хоче стати аудитором PECB, повинні отримати сертифікат від AAT.

Після завершення курсу і складання іспиту всі кандидати можуть отримати статус сертифікованого аудитора систем менеджменту PECB, який дозволить їм здійснювати аудит різних систем менеджменту.

Більш детально ознайомитись з графіком, програмою семінару Advanced Auditing Techniques (AAT), організованих PECB Europe в різних європейських країнах, в т.ч на Україні в Києві, можна на https://media.pecb.com/aat/.

Про тренера

Володимир Ткаченко

Співзасновник і виконавчий директор компанії «Агентство активного аудиту», Провідний аудитор MS в PECB Ukraine, старший консультант Deloitte.

Маючи більш ніж 15-річний досвід впровадження систем інформаційної безпеки та інших систем управління відповідно до ISO та іншими міжнародними стандартами. Володимир Ткаченко має досвід роботи в міжнародних банках, інформаційної безпеки та інтеграції в Україні, а також має досвід викладання в різних навчальних центрах (більш 10 років). Володимир бере активну участь у розвитку ринку інформації і кібербезпеки, а також законодавства в цих областях в Україні.
Володимир проводить аудит і веде проекти з впровадження інформаційної та кібербезпеки, управління якістю, безперервності бізнесу і боротьбі з хабарництвом у відповідності до міжнародних стандартів і передовими методами PCI DSS, ISO, ITIL, VISA і MasterCard.

Для реєстраціі на семінар, будь ласка, пройдіть за посиланням.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, надішліть листа електронною поштою за адресою ms@pecbeurope.com

Search

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com