+38 (044) 232-20-62 info@pecb.com.ua

19-21 вересня відбудеться тренінг на основі стандарта ISO 31000 Оцінка і управління ризиками

Під час даного дводенного інтенсивного курсу Ви зможете освоїти модель впровадження процесу управління ризиками для своїх організацій на основі стандарту ISO 31000: 2009.

На практичних заняттях слухачі отримають необхідні знання та навички для виконання оптимальної оцінки і своєчасного управління ризиками, на основі знань про їх життєвому циклі. В ході цього курсу Ви отримаєте уявлення про основний міжнародному стандарті управління ризиками ISO 31000, а також процессной моделі, яку він підтримує. Також, Ви отримаєте практичні навички застосування цього стандарту для компаній з різною специфікою.

Тренінг і іспити проводиться російською мовою, що є унікальною можливістю отримати міжнародний сертифікат “вдома”. Після успішного складання іспиту “ISO 31000 Risk Manager” учасники зможуть подати заявку на отримання кваліфікаційного посвідчення Certified ISO 31000 Provisional Risk Manager або Certified ISO 31000 Risk Manager в залежності від рівня їх досвіду.

У вартість тренінгу входять іспит і сертифікат.

Кожному учаснику надається керівництво, що містить понад 200 сторінок інформації і практичних прикладів. Кожен учасник отримує свідоцтво про участь у тренінгу. У разі не успішного складання іспиту, учасники мають право перездати іспит безкоштовно при певних умовах.

Search

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com