+38 (044) 334-68-26 | +38 (067) 181-85-46 info@pecb.com.ua

Про PЕCB

PЕCB – орган по сертифікації персоналу, систем управління, а також продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів. PECB пропонує свої послуги  по проведенню навчання, аудиту та сертифікації у різних сферах, включаючи, крім всього іншого,  інформаційну безпеку, ІТ, безперервність бізнесу, управління послугами, системи управління якістю, управління ризиками, промислову і екологічну безпеку.

Ми допомагаємо фахівцям і організаціям продемонструвати їх відповідність міжнародно-визнаним стандартам.

Наші основні цілі та напрямки діяльності:

 1. Встановлення мінімальних вимог для сертифікації персоналу, організацій та продуктів.
 2. Розгляд та перевірка кваліфікації заявників щодо можливості проведення сертифікаційної оцінки.
 3. Розробка і проведення надійних, достовірних і сучасних сертифікаційних іспитів.
 4. Надання сертифікатів кваліфікованим кандидатам, організаціям і продуктам, ведення записів, і публікування списку власників діючих сертифікатів.
 5. Встановлення вимог щодо періодичного оновлення сертифікації та визначення відповідності цим вимогам.
 6. Забезпечення відповідності членів PECB етичним стандартам в їх професійній практиці.

Кодекс етики PECB

Спеціаліст PECB повинен:

 • Поводитися професійно, бути чесним, акуратним, неупередженим, відповідальним і незалежним.
 • Завжди діяти виключно в інтересах свого наймача, своїх клієнтів, громадськості, а також професії (діючи відповідно до професійних стандартів та відповідними методами при виконанні професійних послуг).
 • Підтримувати свою компетентність у відповідних областях і прагнути постійно покращувати свої професійні навички.
 • Пропонувати тільки професійні послуги, на виконання яких він має відповідну кваліфікацію, адекватно і повно інформувати клієнтів про характер пропонованих послуг, включаючи можливі проблеми або ризики.
 • Інформувати кожного наймача або клієнта про будь-які бізнес-інтереси або сторонній вплив, які можуть вплинути на їх судження і справедливість.
 • Забезпечувати строгу конфіденційність і приватність інформації, отриманої в ході професійних і ділових відносин з будь-яким теперішнім чи колишнім наймачем, або клієнтом.
 • Дотримуватися всіх законів тих країн, в яких проводиться професійна діяльність.
 • Поважати інтелектуальну власність і працю інших.
 • Ні в якому разі навмисно не надавати недостовірну чи сфальсифіковану інформацію, яка може поставити під загрозу цілісність процесу оцінки кандидата для професійного призначення.
 • Не діяти будь-яким чином, який може поставити під загрозу репутацію PECB або його програми сертифікації, в повній мірі співпрацювати при запиті в разі порушення цього Кодексу етики.

 

Етапи процесу сертифікації PЕCB

1.Вирішіть, який вид сертифікації підходить Вам.

Кожен вид сертифікації передбачає певні вимоги до освіти та досвіду роботи. Для того, щоб визначити, яка сертифікація підходить для Вас, перевірте всі вимоги, необхідні для отримання різних сертифікатів ISO, і ваші професійні потреби.

2. Підготовка до іспиту

Всі кандидати несуть відповідальність за своє навчання і підготовку до іспиту. В рамках процесу сертифікації не визначено конкретного набору курсів або навчальних програм . Крім того, проходження курсу або програми навчання дозволить істотно підвищити шанс проходження сертифікаційного іспиту PЕCB. Дізнатися більше про іспити та кваліфікаційні домени ви можете із посібника за посиланням: Посібник для складання іспиту онлайн

3. Подання заявки і планування іспиту

Кандидати повинні звернутися до одного з наших партнерів, які надають навчальні курси і екзаменаційні сесії по всьому світу. Щоб знайти організації, які надають навчальні курси в вашому регіоні, перейдіть за посиланням https://pecb.com/partner/active_partners. Крім того, графік навчання PЕCB доступний тут https://pecb.com/events.

4. Іспит

Кандидати повинні будуть прибути принаймні за 30 хвилин до початку іспиту з сертифікації. Кандидати, які прийдуть із запізненням не зможуть отримати додатковий час і їх можуть не допустити в екзаменаційний зал. Всі кандидати повинні будуть надати дійсне посвідчення особи, або водійські права і лист-підтвердженням іспиту. Тривалість іспиту варіюється в залежності від виду сертифікації (див опис різних іспитів для отримання більш докладної інформації). Тридцять (30) хвилин додаткового часу може бути надано кандидатам що  здають іспит не рідною мовою.

Є два типи іспиту:

 • з наданням можливості вибору (“екзамен з закритою книгою”) – іспит, де кандидати не мають права використовувати нічого, крім екзаменаційного листа і ручки / олівця;
 • відповідь-есе (“екзамен з відкритою книгою”), де кандидатам дозволяється використовувати тільки такі довідкові матеріали:
 1. Копія стандарту в паперовому вигляді;
 2. Нотатки курсу ;
 3. Будь-які особисті нотатки, зроблені студентом під час курсу;
 4. Словник у паперовому вигляді.

Іспити PЕCB  доступні англійською мовою. Інформацію про наявність іспиту іншими мовами, можна знайти зв’язавшись з examination@pecb.com

5. Отримання результатів іспиту

Це займає від 4 до 8 тижнів . Всі результати відправляються електронною поштою. Результати екзамену передбачають відмітку “складено” або “нескладено” і не надають результат у відсотках. Якщо кандидат не склав іспит, йому буде надано інформацію про домени, з якими він не впорався. Це дає змогу підготуватися до перездачі. Кандидати, які не згодні з результатами іспиту, можуть подати скаргу в письмовому вигляді на examination@pecb.com.

6. Подання заявки на сертифікацію

Всі учасники, які успішно пройшли свій сертифікаційний іспит (або еквівалент, прийнятий PЕCB) мають право подати заявку на отримання сертифікату PЕCB. Для отримання сертифікату є певні вимоги щодо освіти та досвіду роботи. Кандидати повинні заповнити онлайн форму заявки на сертифікацію http://pecb.com/user/register, і заповнити всі форми онлайн https://pecb.com/help/index.php/manual/pecb-user-account-manuals/#1027  (які можуть бути доступні онлайн через їх профіль PЕCB https://pecb.com/en/user/add_certification), в тому числі контактні дані, які будуть використовуватися для перевірки професійного досвіду кандидатів. В кінці перед поданням, кандидат може вибрати оплату через Інтернет або йому може бути виставлений рахунок. За додатковою інформацією зв’яжіться з accounting@pecb.com і / або certification@pecb.com.

Підтвердження заявки відбувається, як тільки Департамент сертифікації встановлює, що ви відповідаєте всім вимогам сертифікації відповідно до  даних, які ви подали у заявці. У цьому випадку, на вказану кандидатом електронну пошту буде відправлено повідомлення. Після цього ви зможете завантажити сертифікат з вашого профілю користувача.

7.  Підтримання сертифікації

Cертифікати PECB дійсні протягом трьох років. Для підтримки сертифікації заявник повинен продемонструвати, що кожен рік він/вона займається діяльністю, пов’язаною з сертифікацією. Щорічно  сертифіковані спеціалісти повинні надати PЕCB інформацію щодо кількості годин їх роботи по аудиту та/або виконання завдань, пов’язаних з впровадженням, які вони виконали, а також контактну інформацію осіб, які можуть це підтвердити. Сертифіковані спеціалісти також повинні сплачувати щорічний збір за підтримку сертифікації. За місяць до щорічної дати їх сертифікації сертифіковані спеціалісти отримують е-mail повідомлення з  проханням надати інформацію щодо постійного професійного розвитку (Continual Professional Development) та внести річний збір.

Загальна інформація

Подання заявки на сертифікацію

Кандидати, які подають заявку на сертифікацію PЕCB повинні будуть надати :

 • Імена та контактні дані двох осіб, які підтвердять професійний досвід кандидата.
 • Резюме.
 • Деталі по виконанню роботи по аудиту/ проекту.

PЕCB буде перевіряти професійний досвід роботи заявника у контактних осіб, зазначених у заявці.

Мова

Мова PЕCB – англійська та французька.

Збір за сертифікацію

Збори за сертифікацію варіюються в залежності від країни проживання заявника. Використовуйте наступний список, щоб визначити розмір зборів:

Країна

500 €:    Андорра, Австрія, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ісландія, Ірландія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Монако, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Сан-Марино, Іспанія, Швеція, Сполучене Королівство

500 USD:  Канада, Японія, Сполучені Штати Америки

500 USD:  Всі інші країни

Для всіх кандидатів, які пройшли підготовку та склали екзамен з одним із партнерів PECB, в реєстраційні збори включено оплату за екзамен, заявку на сертифікацію та річний платіж за підтримку сертифікації.

Перенесення іспиту.

Для будь-яких змін щодо дати іспиту, часу, місця, або інших деталей звертайтеся до Вашого організатора.

Про іспит

Порядок допуску до іспиту

Щоб бути допущеним до екзамену, кандидат повинен надати дійсне посвідчення особи з фотографією,  та лист-підтвердження іспиту. Кандидати повинні відповідати всім правилам безпеки, встановленим для іспиту. Для складання іспиту кандидатам не буде надаватися додаткового часу.

Для отримання більш докладної інформації про цей іспит і отримання керівництва з підготовки до іспиту, будь ласка, зв’яжіться з examination@pecb.com, або завантажте його з сайту PECB.

Безпека

Важливим компонентом успішної сертифікації є підтримка безпеки і конфіденційності  іспиту. PЕCB покладається на етичну поведінку власників сертифікатів і заявників для підтримки безпеки і конфіденційності іспитів PЕCB. Коли хтось, хто має сертифікат PЕCB розкриває інформацію про зміст іспиту PECB, він порушує Кодекс етики PЕCB . PЕCB буде притягати до відповідальності осіб, які порушують правила і Кодекс етики PЕCB . Такі заходи, можуть включати постійну заборону на отримання сертифікату, або і відкликання сертифікатів у тих, хто вже їх має. PECB також буде переслідувати в судовому порядку окремих осіб або організації, які порушують його авторські права та права інтелектуальної власності.

Поради для складання іспиту

В день іспиту:

 1. Сплануйте прибуття на місце проведення іспиту, принаймні за 30 хвилин до призначеного часу.
 2. Добре відпочиньте перед екзаменом.
 3. Уникайте надмірного вживання кофеїну.
 4. Дотримуйтесь наданих інструкцій. Попросіть роз’яснень у інструктора, якщо ви не впевнені в інструкції.
 5. Періодично перевіряйте свій прогрес. Це дозволить вам правильно розподілити час. Звертайте увагу на час, що залишився до закінчення іспиту.
 6. Зараховуються тільки ті питання, на які ви дали правильну відповідь. Бали за неправильну відповідь не знімаються, тому намагайтесь відповісти на якомога більше запитань. Якщо ви не впевнені у відповіді, відкиньте якомога більше варіантів, і виберіть варіант з тих, які залишаються.

Бали. Метод оцінки

PЕCB оцінює всі іспити чесно. Немає заздалегідь визначеної кількості учасників, які складають і не складають іспит і, тому кандидати не конкурують один з одним. Іспит оцінюється відповідно до кількості правильних відповідей.

Результати іспиту

Результати є суворо конфіденційними, і вони не можуть бути отримані по телефону або відправлені третій стороні. Якщо у вас є запитання, що стосуються результатів іспиту, ви повинні направити їх в письмовому вигляді на examination@pecb.com. Результати іспиту не будуть надаватися в цифрах або відсотках, тільки відмітка “складено” або “не складено”. Якщо кандидат провалив іспит, результати будуть супроводжуватися списком доменів, з якими він не впорався. Це дасть змогу підготуватися до перездачі.

Як перескласти іспит

Обмежень на кількість спроб перескласти іспит немає. Перескладання іспиту оплачується. Тільки студенти, які пройшли повну підготовку, але не склали письмового іспиту, мають право перездати іспит безкоштовно, за однієї умови – студент може перездати іспит тільки один раз, і це перездача має відбутися протягом 12 місяців з дати першого іспиту. Якщо кандидат провалює іспит вдруге, його заявка автоматично закривається на 1 рік.

Закриття заявки

Закриття заявки еквівалентне відхиленню заявки кандидата. Тому, коли кандидат просить, щоб його заявку відновили, PECB більше не пов’язаний зобов’язаннями стандартів та політик, які були в силі до закриття заявки. Кандидати, які хочуть просити, щоб їх заявку було відновлено, повинні робити це в письмовій формі і оплатити необхідні збори.

Про сертифікацію

Контакти для підтвердження професійного досвіду

Контакти для підтвердження професійного досвіду кандидата – контактні дані осіб, які працювали з вами і можуть підтвердити ваш досвід у сфері управління якістю, а також вашу поточну і попередню трудову біографію. Ви не можете надавати контакти своїх підлеглих або родичів. Кандидати повинні надати дані двох контактних осіб для кожної заявки на сертифікацію.

Професійний досвід

Потрібна повна інформація: посада, дата початку і закінчення роботи на посаді, службові обов’язки та ін. Сформулюйте конкретні завдання та опишіть деталі своїх обов’язків. Рекомендовано включити детальну інформацію в резюме.

Досвід у сфері аудиту

Дані щодо роботи кандидата у сфері аудиту будуть перевірені, щоб гарантувати, що заявник має необхідну кількість аудиторських годин. Наприклад, наступні види аудиту вважаються досвідом у сфері аудиту: попередня перевірка/аудит документації, аналіз недоліків, внутрішні аудити, аудити постачальника, зовнішні аудити. Ця інформація може бути докладно описана у вашому резюме.

Досвід роботи у проекті

Дані щодо роботи кандидата у проектах по впровадженню будуть перевірятися, щоб переконатися, що заявник має необхідну кількість годин впровадження. Наприклад, наступні види впровадження вважаються досвідом у проекті:  внутрішнє впровадження, зовнішнє впровадження/ консалтинг по впровадженню або часткове впровадження системи управління. Ця інформація може бути докладно описана у вашому резюме.

Оцінка заявок на сертифікацію

Відділ сертифікації буде оцінювати кожну заявку щоб перевірити, що кандидат дійсно має право на сертифікацію. Якщо виникне необхідність надати додаткову інформацію, кандидата повідомлять про це письмово та нададуть достатньо часу, щоб надати додаткову документацію. Якщо кандидат не відповість у встановлений строк або не надасть необхідну документацію протягом визначеного періоду часу, він / вона може бути визнаний невідповідним.

Анулювання та відмова у наданні сертифіката

Кандидату може бути відмовлено у сертифікації або сертифікат може бути анульовано з наступних причин:

– Фальсифікація даних у заявці

– Порушення встановленого порядку тестування

– Надання невірних даних

– Провал іспиту

Анулювання та відмову у наданні сертифіката можна оскаржити в атестаційній комісії в письмовій формі. Оплата заявки на отримання сертифіката не повертається.

Це пов’язано з початком процедур, що стосуються перевірки заявки, перевірки доказів, представлених кандидатами, а також участі відповідних підрозділів в цьому процесі.

Щорічний збір за продовження сертифікації

Для підтримки сертифікації встановлено щорічну плату. Реєстранти, які сплачують щорічний збір за продовження сертифікації будуть представлені на сайті PЕCB як дипломовані спеціалісти.

Повторна сертифікація

Сертифікація PECB дійсна протягом трьох років. Для того, щоб підтримувати сертифікацію, заявник повинен продемонструвати, що кожен рік він/вона як і раніше виконує завдання, пов’язані з сферою сертифікації. За три місяці до дати закінчення терміну дії сертифіката, сертифікований спеціаліст буде проінформований по електронній пошті, що він/вона може надати свої остаточні бали CPD та внести щорічний збір, і в його/її профілі, поруч з конкретним сертифікатом з’явиться посилання для продовження сертифікації. Якщо спеціаліст не надає необхідні бали CPD,  категорію його сертифікату буде понижено. Щоб дізнатися більше про підтримку сертифікації та процес повторної сертифікації відвідайте: https://pecb.com/certification-maintenance.

Підвищення категорії сертифіката

Спеціаліст PECB може подати заявку на сертифікат вищого рівня, як тільки він зможе документально підтвердити відповідність всім необхідним вимогам. Для того, щоб подати заявку, натисніть посилання для оновлення, яке знаходиться поряд із сертифікатом, на вашому профілі. Наприклад, спеціаліст, який був сертифікований як спеціаліст по впровадженню ISO 9001, протягом року напрацьовує додаткові 100 годин (200 годин – необхідний мінімум для сертифікованих спеціалістів по впровадженню), і він/вона вже має 5-річний досвід роботи, два з яких пов’язані з роботою у сфері управління якістю, тоді він/вона може подати заявку на підвищення до сертифікованого провідного спеціаліста по впровадженню ISO 9001.

Основні правила PЕCB

Кодекс етики PЕCB

Кодекс етики PЕCB можна знайти на сайтах www. pecb.com, www. pecb.com.ua . Слідування кодексу етики PЕCB  є добровільним. Проте, якщо член PECB не дотримується даного кодексу, грубо порушуючи правила, членство в PЕCB може бути припинено і сертифікати відкликані. Сертифіковані спеціалісти PЕCB повинні самі дотримуватися принципів, викладених у цьому Кодексі, і до того ж, заохочувати дотримання кодексу іншими членами.

Інші іспити і сертифікації:

PЕCB розглядає наступні організації та сертифікати як еквіваленти по складності, контенту та доменах компетенцій.

Еквіваленти включають тільки наступне:

 • Заявник успішно склав іспит, який вважається еквівалентним. Це можуть бути іспити ISO 9001, надані організаціями, які сертифіковані визнаними акредитованими сертифікаційними органами (наприклад, IRCA і RABQSA). Наприклад, курси “Сертифікований провідний аудитор ISO 9001” надані BSI, SGS, Bureau Veritas, TUV, SAI Global або будь-якою іншою акредитованою IRCA і RABQSA організацією, яка надає освітні послуги, для наступних іспитів :

RABQSA: ISO 9001 QMS Lead  Auditor і ISO 9001 QMS Lead  Implementer.  IRCA: ISO 9001 QMS Lead auditor.

 •  Якщо хтось буде претендувати на таку еквівалентність, заявка на сертифікацію буде оцінена співробітниками PЕCB на предмет відповідно еквіваленту. Якщо еквівалентність буде підтверджено, назва цієї сертифікації буде додана до документації та на сайті PECB як дійсний еквівалент.

Недопущення дискримінації і спеціальні умови

Всі заявки кандидатів оцінюються об’єктивно незалежно від віку, статі, раси, релігії, національного походження або сімейного стану заявників. PЕCB підтримує необхідні пристосування в рамках Закону про захист прав громадян США з обмеженими можливостями (ADA) або в рамках іншого еквівалентного національного закону. Кандидат, який потребує спеціальних пристосувань повинен зробити запит в письмовій формі.

Оскарження

Запити на оскарження приймаються на протязі 30 днів після відмови в сертифікації. Протягом 30 днів після отримання письмового оскарження, PЕCB повинен надати заявнику письмову відповідь. Більш детальна інформація на: https://pecb.com/complaint-and-appeal-procedure.

Search

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com