+38 (044) 334-68-26 | +38 (067) 181-85-46 info@pecb.com.ua

Сертифікація систем менеджмента

Впровадження та ведення документації системи управління та дотримання вимог в практиці, в керівництві та в інших нормативних актах може допомогти вашому бізнесу і дасть вигоду від передового досвіду на регіональних і міжнародних рівнях.

Маючи організаційну систему аудиторській перевірці з боку третьої незалежної професійної організації, такий як РЕСВ, може бути корисним інструментом для виявлення будь-яких недоліків в наявних системах та прийняття адекватного рішення для їх ліквідації. Після того, як визначено, що організаційна система не відповідає цільовим стандартам, будуть доречними дії для проведення атестації та сертифікації. Отримання міжнародно визнаного сертифікату дає можливість стати адаптивної та гнучкою організацією, йти в ногу з кращими світовими практиками, розширює довіру клієнтів в продуктах і / або послуг, які ви надаєте. Ці переваги можуть мати багатогранний вплив на ваш бізнес, зрештою, до постійного збільшення впливу на ринку.

Детально розглянути всі етапи сертифікації для вашої організації.

РЕСВ забезпечує проведення аудитів і сертифікацію систем менеджменту в області Якості, Здоров’я і Безпеки, Охорони Навколишнього Середовища, Інформаційної Безпеки, Безперервності Бізнесу, Управління ІТ-послугами, Безпеки Харчових Продуктів, Управління Активами, які керують тим, Медичних Приборів і Supply Chain Security.

Не соромтеся розглядати нашу організацію для пропозицій по сертифікації, і якщо вам потрібна додаткова інформація, зв’яжіться з нами за адресою: info@pecb.com.ua

9001

ISO 9001

Організації, які впровадили та дотримуються принципів стандарту ISO 9001 бачать значні поліпшення в їх діяльності, в прибутковості з кожним днем.

Сертифікація ISO 9001 підходить як для великих організацій, так і малого бізнесу, які виграють від реалізації ефективної системи управління якістю, що дозволяє заощадити час і витрати, підвищити ефективність і поліпшити взаємини з клієнтами.

Детальніше про сертифікацію ISO 9001 Система управління якістю

14001

ISO 14001

Стандарт ISO 14001 встановлює критерії для системи екологічного менеджменту (СЕМ). Це недержавні вимоги до екологічної діяльності, але встановлюються критерії, якими ваша компанія може слідувати, допоможуть принести користь навколишньому середовищу, а також підвищити ефективність роботи за рахунок зниження витрат.

Сертифікація ISO 14001 може використовуватися будь-якою організацією, яка хоче, щоб підтвердити його поліпшення ефективності використання ресурсів, скорочення відходів і знизити витрати.

Детальніше про сертифікацію ISO 14001 – Сертифікація екологічного менеджменту

18001

OHSAS 18001

Отримуючи сертифікацію по OHSAS 18001 організація підтверджує, що вони мають сертифіковану політику управління охорони праці та промислової безпеки. Ефективна система управління охороною здоров’я і безпеки праці сприяє безпечного й здорового виробничого середовища, дає основу, яка дозволяє вашій організації ідентифікувати та контролювати свою систему управління охорони здоров’я та безпеки, а також підвищує загальну продуктивність.

Впровадження OHSAS 18001 з відомий в світі незалежною третьою стороною, як РЕСВ може допомогти вашій компанії продемонструвати прихильність підтримці ефективної системи охорони здоров’я та управління безпекою праці.

Детальніше про сертифікацію OHSAS 18001 Охорона праці та промислова безпека

22000

ISO 22000

Стандарт ISO 2200 орієнтований на розробку, впровадження та вдосконалення системи управління безпечністю харчових продуктів. Безпека харчових продуктів передбачає спільну відповідальність усіх сторін, що беруть участь в харчовому ланцюгу. Таким чином, це робить хороший науковий сенс для тих, хто бере участь в харчовій промисловості, виробництва і розподілу, щоб прийняти та впровадити ISO 22000.

РЕСВ компанія зі світовим ім’ям як незалежна третя сторона, допоможе компаніям успішно впровадити систему управління безпечністю харчових продуктів і отримати сертифікацію на основі стандарту ISO 22000.

Детальніше про сертифікацію ISO 22000 Система управління безпекою харчових продуктів

22301

ISO 22301

Кожна організація в даний час повинна бути забезпечена захистом стосовно збоїв, інцидентів, внутрішніх і зовнішніх загроз. З цієї причини стандарт ISO 22301 Система управління безперервністю бізнесу був розроблений для захисту компаній від загроз, що б зменшити ймовірність загроз і гарантувати вашому бізнесу швидке відновлення після руйнівних інцидентів.

Ефективна система управління безперервністю бізнесу (BCMS) допоможе організаціям розробити та підтримувати передовий практичний підхід, щоб ефективно реагувати на будь-які порушення, шляхом впровадження безперервних інструментів і методів вдосконалення.

Детальніше про сертифікацію ISO 22301 Система управління безперервністю бізнесу

27001

ISO / IEC 27001

Стандарт ISO / IEC 27001 Система управління інформаційною безпекою забезпечує організаціям збереження своїх інформаційних активів в безпеці, шляхом створення інформаційної інфраструктури від ризиків втрати, пошкодження або будь-який інший загрози їх активів.

Компанії, які отримують сертифікацію ISO / IEC 27001 підтверджують, що безпека фінансової інформації, інтелектуальної власності, відомості співробітників або інформації, довіреної від третіх осіб, успішно управляється і постійно вдосконалюється відповідно до передових підходами в практиці.

Детальніше про сертифікацію ISO/ IEC 27001 Системи управління інформаційною безпекою

37001

ISO 37001

Система управління по боротьбі з корупцією на основі ISO 37001 допомагає вашим організаціям запобігати, виявляти та усувати корупцію в напрямку поліпшення етичної ділової культури.

Сертифікація по ISO 37001 робить вас краще в світовій бізнес середовищі. Ця сертифікація дає вам здатність застосовувати всесвітньо визнані кращі антикорупційні практики, що є доказом своєї компетентність до реалізації і управління системи по боротьбі з корупцією.

Детальніше про сертифікацію ISO 37001 Система управління по боротьбі з корупцією

Search

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com