+38 (044) 334-68-26 | +38 (067) 181-85-46 info@pecb.com.ua

Про PECB Ukraine

Про нас:

PECB Ukraine є офіційним представником в Україні сертифікаційного органу PECB Group Inc. (Professional Evaluation and Certification Board) – світового лідера в галузі навчання і сертифікації персоналу, сертифікації систем корпоративного управління і продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів, включаючи ISO 9001, ISO 14001, ISO/IEC 20000, ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27005, ISO 22301, ISO 26000, ISO 22000, OHSAS 18001, ISO 28000, ISO 50001, Certified Lead Forensics Examiner, Certified Lead SCADA Security Professional та інші.

PЕCB – орган по сертифікації персоналу, систем управління, а також продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів. PECB пропонує свої послуги по проведенню навчання, аудиту та сертифікації у різних сферах, включаючи, крім всього іншого, інформаційну безпеку, ІТ, безперервність бізнесу, управління послугами, системи управління якістю, управління ризиками, промислову і екологічну безпеку.

Ми допомагаємо фахівцям і організаціям продемонструвати їх відповідність міжнародно визнаним стандартам.

Наші основні цілі та напрямки діяльності:

  1. Встановлення мінімальних вимог для сертифікації персоналу, організацій та продуктів.
  2. Розгляд та перевірка кваліфікації заявників щодо можливості проведення сертифікаційної оцінки.
  3. Розробка і проведення надійних, достовірних і сучасних сертифікаційних іспитів.
  4. Надання сертифікатів кваліфікованим кандидатам, організаціям і продуктам, ведення записів, і публікування списку власників діючих сертифікатів.
  5. Встановлення вимог щодо періодичного оновлення сертифікації та визначення відповідності цим вимогам.
  6. Забезпечення відповідності членів PECB етичним стандартам в їх професійній практиці.

Чому обирають PECB Ukraine як пріоритетний орган сертифікації?

Глобальне визнання. Будучи акредитованими деякими з найбільш авторитетних органів з акредитації в світі дає нам світове визнання і доводить дотримання нами кращих практик для найкращої якості послуг, що надаються.

Фахівці, які проходять навчання і сертифікацію PECB отримують визнання на внутрішньому і зарубіжних ринках.

Кваліфікований персонал. У PECВ Ukraine працюють тільки компетентні професіонали з достатнім рівнем досвіду в своїй області і наявністю відповідної сертифікації. Всі наші співробітники постійно навчаються для підтримки рівня своєї кваліфікації, а також контролюються, щоб забезпечити найкращі результати для наших клієнтів.

Розумні ціни. Можливість запропонувати найбільш професійні і впізнавані сертифікації на сьогоднішній день є складним завданням для нас. Ми включаємо все три процеси – тренінг, іспит і сертифікацію в одну ціну, яка є найнижчою на ринку подібних послуг.

Переклад тренінгів українською мовою. Більшість профільних тренінгів та сертифікацій зазвичай доступні лише англійською, для навчання і сертифікації необхідно мати достатній рівень володіння мовою та змогу виїхати в іншу країну. PECB Ukraine пропонує матеріали для тренінгів українською мовою, а самі тренінги можуть проводиться в зручній для вас локації.

ДОВІРА РИНКУ І ЗАГАЛЬНЕ ВИЗНАННЯ Є ОСНОВНОЮ ЦІННІСТЮ СЕРТИФІКАЦІЇ PECB

Search

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com